Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

herb gminy

Wsparcie Gminy Siekierczyn prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy obiektach zabytkowych

Wójt Gminy Siekierczyn przypomina o możliwości składania wniosków o udzielenie dotacji celowych na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy obiektach zabytkowych zlokalizowanych na terenie Gminy Siekierczyn.

Szczegóły dotyczące zasad udzielania dotacji określa Uchwała Nr XIII/86/19 Rady Gminy Siekierczyn z dnia 26 listopada 2019 r., w sprawie zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy obiektach zabytkowych zlokalizowanych na terenie Gminy Siekierczyn wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w Gminnej Ewidencji Zabytków nie stanowiących własności Gminy Siekierczyn.    

 Wnioski o udzielnie przedmiotowej dotacji należy składać do dnia 15 września 2022 roku. O dacie złożenia wniosku decyduje data wpływu do Urzędu Gminy Siekierczyn.