XVII Międzynarodowy Rajd Pieszy „Łużyckie Wędrówki 2017”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 marca 2017

Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu zaprasza do udziału w XVII Międzynarodowym Rajdzie Pieszym „Łużyckie Wędrówki 2017”, który odbędzie się w piątek 28 kwietnia 2017 r. na terenie Pogórza Izerskiego i Związku Gmin „KWISA” z bazą imprezy w Lubaniu.  Impreza znajduje się w światowym kalendarzy impres wędrowniczych międzynarodowej federacji IVV i będą w nim brali udział również turyści zagraniczni z kilku krajów europejskich.

Uczestnicy będą wędrowali na trasach do wyboru 6, 10, 15, 24 i 42 km a turyści rowerowi na trasach 35 lub 56 km. Otrzymają plakietkę okolicznościową, imienny dyplom ukończenia rajdu i poczęstunek w punktach kontrolnych znajdujących się na trasach a najwytrwalsi dodatkowo medal okolicznościowy za ukończenie maratonu pieszego.

Zapisy wraz z wpisowym od wszystkich chętnych piechurów indywidualnych i grup zorganizowanych przyjmuje biuro OŁ PTSM w Lubaniu ul. Łużycka 1.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 604 92 72 47, drogą mailową ptsmluban@poczta.fm lub pobrać ze specjalnej strony internetowej http://www.ptsmluban.vipserv.org/menu3dni.htm

Serdecznie zapraszamy.

Współorganizator rajdu i Prezes OŁ PTSM w Lubaniu
Henryk Sławiński

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie