Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w Zarębie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 listopada 2019

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli władz lokalnych i mediów do wzięcia udziału Rodzinnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się w najbliższą środę, 20.11, o godzinie 15:00 w Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Zarębie przy ul. Szkolnej 2. Turniej odbędzie się w ramach programu Pingpongowe Marzenia z PSE, który rozwija talenty sportowe młodych tenisistów stołowych.

Rodzinny Turniej będzie okazją do zapoznania Państwa z formą prowadzenia zajęć i założeń Programu, a także do rodzinnej rywalizacji sportowej. Każdy z uczestników będzie mógł stanąć przy stole do tenisa stołowego i spróbować tej formy aktywności fizycznej.

Udział w Turnieju mogą wziąć dzieci ze szkół podstawowych oraz ich opiekunowie. Na wydarzeniu obecni będą przedstawiciele Polskich Sieci Elektroenergetycznych oraz Polskiego Związku Tenisa Stołowego, którzy opowiedzą o założeniach i dotychczasowych sukcesach realizowanego Programu.

Zapisy do Turnieju prowadzone będą na miejscu w dniu wydarzenia. Turniej rozpocznie się o godzinie 15:00. Zaplanowano rywalizację w trzech kategoriach: dziewczęta, chłopcy oraz deble dziecko+rodzic. Dla zdobywców miejsc I – IV przewidziano nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników dyplomy za uczestnictwo w Turnieju.

Serdecznie zapraszamy do spotkania przy stole.

Program prowadzony jest przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz dzięki Partnerowi Programu, Polskim Sieciom Elektroenergetycznym, operatorowi systemu przesyłowego energii elektrycznej w Polsce.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie