Cyfrowy urząd w twoim domu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 lipca 2020

Gmina Leśna w partnerstwie z Gminą Olszyna i Gminą Siekierczyn realizuje projekt „Cyfrowy urząd w twoim domu – elektroniczna administracja blisko Mieszkańców Leśnej, Olszyny i Siekierczyna” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Głównym celem projektu jest podniesienie jakości świadczenia usług publicznych online, udostępnianie cyfrowej informacji publicznej, a także ułatwienie dostępu osobom niepełnosprawnym. Ma to mieć pozytywny wpływ na kontakt mieszkańców Leśnej, Olszyny i Siekierczyna z placówkami administracyjnymi w ich miejscu zamieszkania.

Dzięki temu projektowi mieszkańcy poprzez stronę www.gminnyportal.pl mogą otrzymać wyrys/wypis lub zaświadczenie o przeznaczeniu w MPZP dowolnej działki.  Możliwe jest również przeglądanie map dla inwestorów i uzyskanie informacji o powierzchni czy przeznaczeniu interesującej nas działki bez wychodzenia z domu czy dzwonienia do urzędu.

Beneficjentem głównym projektu jest Gmina Leśna, Partnerzy projektu: Gmina Olszyna i Gmina Siekierczyn.

cyfrowy urząd

Galeria

  • Powiększ zdjęcie