Webinarium pt. „Wsparcie dolnośląskich przedsiębiorców w czasie COVID-19”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 lutego 2021

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza  na webinarium pt. „Wsparcie dolnośląskich przedsiębiorców w czasie COVID-19”  - 23.02.2021 r.

W trakcie WEBINARIUM zostaną przedstawione informacje na temat dostępnych form wsparcia realizowanego przez ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej oraz  przegląd aktualnych finansowych  programów wsparcia dla MŚP, w tym  wsparcie w ramach dostępnych pożyczek płynnościowych oraz wsparcie dla przedsiębiorców branży turystycznej w ramach pożyczki branżowej.

Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na  adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do dnia 19.02.2021 r. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e - mailowy indywidualny link do spotkania.W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt telefonicznyz organizatorem.

Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Do udziału zapraszamy: przedstawicieli przedsiębiorców( mikro, małych i średnich) działających na obszarze województwa dolnośląskiego zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w czasie pandemii i na rozwój firmy.

Webinarium odbędzie się: 23 lutego 2021 r. (wtorek), w godz. 12.00-13.40

Program spotkania:

  • 00-12.10 – Przywitanie uczestników, źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci  Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  • 10-13.10 –„Tarcza Antykryzysowa wsparcie realizowane przez ZUS – przegląd dostępnych form wsparcia” – Pani Agnieszka Gałkowska - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Jeleniej Górze;
  • 10-13.35 – „Aktualne finansowe programy wsparcia dla MŚP” - Pożyczka branżowa  COVID-19 oraz Pożyczki Płynnościowe – Pani Beata Maliszewska – Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.;
  • 35- 13.40 – Podsumowanie;

Organizator spotkania :

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Ul. Bankowa 27; 58-500 Jelenia Góra

tel. 75 619 97 44, 75 619 97 45; e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

Logotyp

Galeria

  • Powiększ zdjęcie