Serwis internetowy Gminy Siekierczyn

Zamieszkaj w Gminie Siekierczyn !!!

Szukasz nieruchomości? Nie mogłeś trafić lepiej !!!

Wójt Gminy Siekierczyn Dariusz Furdykoń, przygotował ofertę sprzedaży prawa użytkowania wieczystego, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Zaręba.

Oferowane nieruchomości o numerach 710/6 oraz 710/17 zlokalizowane są w spokojnej okolicy, w pobliżu małego osiedla domków jednorodzinnych. W pobliżu znajduje się również teren rekreacyjny wraz ze zmodernizowanym niedawno placem zabaw. Ze względu na atrakcyjną cenę i fantastyczną lokalizację, nieruchomości te stanowić mogą doskonałą lokatę kapitału lub umożliwią budowę wymarzonego domu w spokojnej i kameralnej okolicy.

Działki położone są ok. 5 km od Lubania oraz ok. 15 km od Zgorzelca, dzięki czemu szybko i sprawnie dojedziesz do pracy lub na zakupy zarówno do: Lubania, Zgorzelca jak i do Niemiec. Nieruchomości zlokalizowane są nieopodal drogi wojewódzkiej Nr 357.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie www.bip.siekierczyn.pl w zakładce Nieruchomości > Przetargi oraz do kontaktu z Urzędem Gminy Siekierczyn - tel. 75 7221778 wew. 34

Link do ogłoszenia:

https://bip.siekierczyn.pl/a,21528,zarzadzenie-nr-874502024-wojta-gminy-siekierczyn-z-dnia-17-kwietnia-2024-r-w-sprawie-ogloszenia-prze.html