Piszą o nas

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Wójt Gminy Siekierczyn Janusz Niekrasz – rok 2015 był dobrym rokiem (WIDEO i FOTOGALERIA)

Wójt Gminy Siekierczyn Janusz Niekrasz – rok 2015 był dobrym rokiem (WIDEO i FOTOGALERIA)

Nowe drogi, budowa siłowni i placu zabaw, budowa chodników z jednej z gminnych nekropolii, wdrożenie programu niskiej emisji i likwidacji wyrobów azbestowych, przygotowanie szeregu dokumentacji w związku z tegorocznymi inwestycjami, to tylko niektóre z ważnych zadań jakie przeprowadził samorząd Gminy Siekierczyn w roku 2015.

16 lutego 2016
Przejdź do - Samorządowa Wigilia Gminy Siekierczyn (WIDEO i FOTOGALERIA)

Samorządowa Wigilia Gminy Siekierczyn (WIDEO i FOTOGALERIA)

„Szanowni Państwo, za chwilę podzielimy się chlebem i oby tego chleba nigdy nie zabrakło na Państwa stołach” – tymi słowami Wójt Gminy Siekierczyn Janusz Niekrasz, zwrócił się do uczestników Wigilii Samorządowej, która już po raz szesnasty odbyła się w Siekierczynie.

16 lutego 2016
Przejdź do - Nowe drogi w Gminie Siekierczyn (WIDEO)

Nowe drogi w Gminie Siekierczyn (WIDEO)

W tym roku samorząd Siekierczyna partycypował w odbudowie jednej z dróg na terenie gminy, oraz przebudował dwie drogi, w tym jeden z kluczowych traktów jaką jest historyczna, tak zwana Droga Kościelna w Siekierczynie.

16 lutego 2016
Przejdź do - Nowe oznakowania drogi w Siekierczynie nie w pełni bezpieczne (WIDEO)

Nowe oznakowania drogi w Siekierczynie nie w pełni bezpieczne (WIDEO)

We wrześniu br. Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu wprowadziła nowe oznakowanie poziome na drodze wojewódzkiej Nr 357 w Siekierczynie, na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową relacji Siekierczyn – Nowa Karczma do Urzędu Gminy Siekierczyn. Zdaniem Wójta Siekierczyna Janusza Niekrasza, oznakowanie to nie w pełni gwarantuje bezpieczeństwo komunikacyjne na tym odcinku dla kierujących pojazdami i dla pieszych.

16 lutego 2016
Przejdź do - Siekierczyn inwestuje w infrastrukturę sportową (WIDEO)

Siekierczyn inwestuje w infrastrukturę sportową (WIDEO)

Samorządowcy z Gminy Siekierczyn od lat inwestują w infrastrukturę sportową, która służy zarówno dorosłym jak i nieco młodszym mieszkańcom, ale również tym z mieszkańców całego subregionu, którzy chętnie odwiedzają tą niezwykle urokliwą gminę.

16 lutego 2016
Przejdź do - Dożynki 2015 w Gminie Siekierczyn – tak było (WIDEO i FOTO)

Dożynki 2015 w Gminie Siekierczyn – tak było (WIDEO i FOTO)

W niedzielę 30 sierpnia, na Stadionie w Siekierczynie odbyło się doroczne Święto Plonów, zorganizowane przez  siekierczyński Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, w którym wzięli udział mieszkańcy poszczególnych sołectw i przysiółków z terenu Gminy Siekierczyn oraz zaproszeni goście.

16 lutego 2016
Przejdź do - Chcesz odpocząć? Przyjedź do Siekierczyna!

Chcesz odpocząć? Przyjedź do Siekierczyna!

W Siekierczynie od wielu lat funkcjonuje niewielki, aczkolwiek bardzo malowniczy obiekt rekreacyjno – wypoczynkowy. Dla chcących wypoczywać aktywnie jest do dyspozycji boisko do siatkówki plażowej oraz świeża woda w zbiorniku wodnym. Atrakcje znajdą tam również najmłodsi, bowiem do ich dyspozycji jest bogato wyposażony plac zabaw.

16 lutego 2016