Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Tabliczka sołtysa

Nowi Sołtysi w Wyrębie i Nowej Karczmie

W dniu 26 kwietnia bieżącego roku, na XXXVIII sesji Rady Gminy Siekierczyn, Wójt Gminy Siekierczyn Pan Dariusz Furdykoń przedstawił dwóch nowych sołtysów, którzy aktualnie piastować będą ten urząd w sołectwach Nowa Karczma oraz Wyręba. Nowym sołtysem w Wyrębie został Pan Dariusz Jaworowski, natomiast w Nowej Karczmie Pan Sebastian Kryjak. Obaj Panowie wybrani zostali w wyborach, przeprowadzonych w związku z rezygnacją poprzednich sołtysów.

Nowi przedstawiciele samorządów wiejskich zadeklarowali, że niezwłocznie zabierają się do ciężkiej i wytężonej pracy na rzecz swoich lokalnych społeczności, jednocześnie licząc na wyrozumiałość i wsparcie nie tylko mieszkańców sołectw, które aktualnie będą reprezentować, ale również pozostałych sołtysów i radnych Gminy Siekierczyn legitymujących się większym doświadczeniem i stażem na zajmowanych stanowiskach.

Życzymy Panom pomyślności i sukcesów w pracy dla swoich sołectw oraz wytrwałości w rozwiązywaniu wszystkich ludzkich spraw.

UG Siekierczyn