Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Nowe łazienki w siekierczyńskiej szkole

Nowe łazienki w siekierczyńskiej szkole

Zakończyła się modernizacja starych i wyeksploatowanych już łazienek w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Siekierczynie. Prace wykonane zostały zarówno w sanitariatach znajdujących się w budynku szkoły, jak również w przyległej do szkoły świetlicy. W sumie kompleksowej modernizacji poddano aż siedem pomieszczeń. Celem tego zadania, które sfinansowane zostało z gminnego budżetu, było podniesienie walorów funkcjonalnych i użytkowych oraz poprawa efektywności energetycznej budynku. W ramach wykonanych prac, w opisanych powyżej pomieszczeniach, wymienione zostały instalacje wodne, kanalizacyjne, centralnego ogrzewania oraz elektryczne. Istniejące stare oświetlenie zastąpione zostało nowoczesnym i energooszczędnym oświetleniem LED. Wymieniono również płytki podłogowe i ścienne, armaturę i ceramikę sanitarną oraz stolarkę drzwiową.  

Mamy nadzieję, że kompleksowo wyremontowane, nowoczesne łazienki będą długo służyć zarówno uczniom jak i pracownikom siekierczyńskiej szkoły.