Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zmodernizowany plac zabaw w Rudzicy

Zmodernizowany plac zabaw w Rudzicy

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w ostatnim okresie do użytku oddany został kompleksowo zmodernizowany plac zabaw w Rudzicy. Inwestycja swoim zakresem objęła demontaż istniejących zużytych elementów małej architektury i wbudowanie nowych elementów zabawowych. W celu podniesienia bezpieczeństwa, teren placu zabaw zabezpieczony został nowym trwałym ogrodzeniem wraz z bramką samozamykającą. Nawierzchnia placu zabaw wykonana została z piasku, co w znaczny sposób zmniejszy możliwość powstania urazów. Na terenie zmodernizowanego obiektu znalazły się między innymi: zabawki edukacyjne - tablica liczydło, gra labirynt, ufo, zegar, kółko i krzyżyk, koparka, karuzela bieżniowa, huśtawka modułowa – bocianie gniazdo, zamek oraz bujak. W strefie przeznaczonej do ćwiczeń fizycznych, zamontowano trzy nowe urządzenia typu: motyl, rower i twister. Dla podniesienia komfortu użytkowników, na placu zabaw powstała również wiata, pod którą schronić się można przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Powstanie kolejnego atrakcyjnego, funkcjonalnego i bezpiecznego miejsca umożliwiającego nie tylko rozwój fizyczny naszych pociech, ale również służącego integracji całej naszej lokalnej społeczności, możliwe stało się dzięki współpracy Wójta Gminy Siekierczyn Pana Dariusza Furdykoń oraz Sołtysa i Rady Sołeckiej Sołectwa Rudzica. Całkowity koszt wykonania inwestycji wyniósł 280 875,30 złotych.

Gratulujemy !