Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Głosowanie

„Sportowo Kulturalnie Lokalnie” w Gminie Siekierczyn

Z radością pragniemy Państwa poinformować, że projekt Gminy Siekierczyn, został wyróżniony przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej, której kluczowym filarem działalności jest wspieranie sportu i kultury, będących fundamentem rozwoju fizycznego i duchowego każdego człowieka.

Gmina Siekierczyn, jako jedyna w regionie i jeden z pięciu wnioskodawców z województwa dolnośląskiego, zakwalifikowała się do II etapu konkursu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” zdobywając uznanie dla koncepcji budowy sportowego placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej dla seniorów wraz z bezpieczną nawierzchnią i ogrodzeniem w Rudzicy. Aby pozyskać środki koniecznym jest jeszcze Państwa wsparcie i głos, o które prosimy. Biorąc udział w głosowaniu można równocześnie wygrać atrakcyjne nagrody.

Aby pomóc w budowie sportowego placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej dla seniorów wraz z bezpieczną nawierzchnią i ogrodzeniem w Rudzicy wystarczy zagrać do 18-XI-2022 w gry Totalizatora Sportowego, odwiedzić stronę www.gramywygrywamy.pl i zagłosować na projekt Gminy Siekierczyn (kategoria sport, województwo dolnośląskie). Na podstawie listy rankingowej najbardziej popieranych projektów, Zarząd Fundacji wskaże laureatów Konkursu.

Dzięki Państwa wsparciu mamy okazję i nadzieję stworzyć piękne i bezpieczne miejsce dla naszych dzieci i seniorów!

Wygrywamy zaczyna się od „WY”!

Dariusz Furdykoń
Wójt Gminy Siekierczyn