Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

logotyp

Dzień Babci i Dziadka

Drodzy Seniorzy!
Szanowne Babcie i Drodzy Dziadkowie!

Dzień Babci i Dziadka to okazja, aby podziękować za Wasz nieoceniony wkład w życie rodzinne, wychowanie pokoleń i budowanie naszej wspólnoty. To również czas, który celebruje mądrość, doświadczenie i niezliczone historie życia, jakimi każdy z Was się dzieli.

Wasze ręce zbudowały fundamenty domów, które teraz tętnią życiem młodych ludzi. Wasze historie i przekazywane wartości stanowią kompas dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z życiem.

W tym wyjątkowym okresie chcielibyśmy, by wszyscy zastanowili się, jak wiele możemy nauczyć się od naszych Seniorów. Niechaj będzie to czas, w którym młodsze pokolenia zasiądą obok Was przy rodzinnych stołach, słuchając opowieści, które są żywą lekcją historii, życia i empatii.

W imieniu władz samorządowych i mieszkańców gminy Siekierczyn pragniemy podziękować za Waszą pracę, miłość oraz pokładane w nas, młodszych, zaufanie. Otrzymujemy od Was najcenniejszy dar – życiową mądrość przekazywaną z sercem oraz bogactwo tradycji, które niech będą zachowane i pielęgnowane przez następne pokolenia.

Za zawierzenie sobie naszej przyszłości, za każde zasiane dobro, za chwile radości i wsparcia – z głębi serca mówimy - dziękujemy!

Niech ten czas będzie dla Was okresem radości i rodzinnego ciepła, a pamięć o Waszej obecności i wpływie na nasze życie niech będzie nieustannie celebrowana nie tylko od święta, ale każdego dnia w roku.

Życzymy Wam zdrowia, pogody ducha i wielu chwil spędzonych w gronie najbliższych, którzy tak jak my wszyscy, czerpią z Waszego niewyczerpanego dobra i życiowej mądrości. Niech Dzień Babci i Dzień Dziadka uświadamia nam wszystkim, jak ważne jest to, co dla nas robicie i jak bardzo jesteście w naszych sercach.


Wójt Gminy
Dariusz Furdykoń