Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Jubileusz „Złotych Godów” w Gminie Siekierczyn

Jubileusz „Złotych Godów” w Gminie Siekierczyn

„Małżeństwo to droga wzajemnego poznawania i akceptacji, budowania zaufania i pełnego oddania siebie nawzajem.”

św. Jan Paweł II

 Złote Gody to jubileusz niezwykły, jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli wspólnie w małżeństwie pięćdziesiąt lat. To właśnie w związku z pięćdziesiątą rocznicą wstąpienia w związek małżeński, w dniu 8 lutego 2024 roku, Wójt Gminy Siekierczyn Pan Dariusz Furdykoń, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uhonorował medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie mieszkańców naszej gminy. Uroczystości odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Siekierczynie. W trakcie uroczystości Włodarz Gminy Siekierczyn wręczył Jubilatom medale, pamiątkowe listy gratulacyjne oraz kwiaty, składając jednocześnie najserdeczniejsze życzenia kolejnych wspólnych lat pełnych zdrowia, radości oraz miłości, która nieustannie tworzy najpiękniejsze wspomnienia.

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczeni zostali Państwo: Stanisława i Antoni Bogdanowicz, Krystyna i Stanisław Jankowscy, Halina i Jan Kleccy, Krystyna i Tadeusz Latkowscy oraz Maria i Józef Sujeccy.

Niestety, nie wszyscy dostojni Jubilaci mogli osobiście uczestniczyć w tegorocznym spotkaniu, jednak w najbliższym czasie nadane odznaczenia trafią do nich bezpośrednio.

Serdecznie gratulujemy Szanownym Jubilatom!