Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Lokalizacja działek w Rudzicy

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sprzedaży nieruchomości gminnych

W dzisiejszych czasach, jedną z najlepszych możliwości lokowania pieniędzy jest zakup nieruchomości. Środki finansowe zainwestowane w nieruchomości stanowią doskonałą lokatę kapitału.

W związku z tym, odpowiadając na liczne zapytania, w nowym roku Gmina Siekierczyn przygotowała atrakcyjną ofertę nieruchomości gminnych przeznaczonych do sprzedaży.

Poniżej przedstawiamy nieruchomości w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Rudzica, gmina Siekierczyn, powiat lubański. Znajdują się one w odległości ok. 6 km od drogi krajowej nr 30 relacji Zgorzelec – Jelenia Góra oraz ok. 11 km od Zgorzelca i 12 km od Lubania, dzięki czemu stanowią wspaniałą lokalizację do zamieszkania dla ludzi pracujących w okolicy Lubania i Zgorzelca, jak również na terenie Niemiec.

  1. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w granicach dz. 444/1 i 444/2, obr. Rudzica, o łącznej pow. 2.036 m2.
  1. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w granicach dz. 444/3, obr. Rudzica, o pow. 1.019 m2.
  1. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w granicach dz. 444/6 i 444/7, obręb Rudzica, o łącznej pow. 2.030 m2.
  1. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w granicach dz. 444/8, obręb Rudzica, o pow. 1.004 m2.
  1. Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w granicach dz. 444/9, obręb Rudzica, o pow. 1.093 m2.

Oferowane nieruchomości posiadają regularny kształt, zlokalizowane są w malowniczej i spokojnej okolicy. Ich niezaprzeczalnym atutem jest dostęp do pełnego uzbrojenia komunalnego i technicznego, ponieważ w drodze wewnętrznej przebiega sieć wodociągowa i kanalizacyjna.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego wsi Rudzica, nieruchomości przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, co stanowić może atrakcyjną lokalizację do budowy kameralnego osiedla domków jednorodzinnych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nabyciem nieruchomości znajdujących się w zasobie gminnym, zlokalizowanych na terenie Gminy Siekierczyn - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami powyższej oferty oraz ogłoszeniami o przetargach, które zamieszczone są na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (treść ogłoszenia), na stronie internetowej Gminy Siekierczyn http://www.siekierczyn.pl/ oraz do telefonicznego kontaktu z Urzędem Gminy Siekierczyn.

Powyższa oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.