Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Posesja

Konkurs na Najładniejszą Zagrodę Powiatu Lubańskiego

Starostwo Powiatowe w Lubaniu wraz z Powiatowym Zespołem Doradców w Lubaniu Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, od lat są organizatorami Powiatowego Konkursu na Najładniejszą Zagrodę Powiatu Lubańskiego. Konkurs ten cieszył się dużą popularnością wśród właścicieli zagród i gospodarstw położonych na terenach wiejskich. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: Najładniejsza Zagroda oraz Najładniejsze Gospodarstwo Rolne.

Oceniając zagrody komisja będzie brała pod uwagę m.in. ogólny wygląd posesji, stan techniczny i estetykę budynku, źródło zaopatrzenia w wodę, obiekty sanitarne, racjonalne zagospodarowanie części ogrodniczej.

Chętnych do udziału w konkursie z terenu Gminy Siekierczyn - którzy nie brali udziału w ciągu ostatnich trzech lat w tym konkursie, prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 maja br. pod nr tel. 75 722 17 78
w Urzędzie Gminy Siekierczyn.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu dostępne są w Wydziale Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Lubaniu pod nr tel. 75 646 43 48.